Tifozët shqiptarë përplasen me disa serbë (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur mes disa tifozëve shqiptar dhe atyre serb në një ndeshje të Kategorisë së tretë në Australi.

Në ndeshjen North Igëlls-Springvale tifozë të dyja grupimeve u përplasën së bashku teksa shkak dyshohet të jetë bërë provokimet  gjatë ndeshjes. Pamjet janë filmuar nga tifozët dhe janë transmetuar në rrjetet sociale.

Shtuar 20.04.2021 18:44