Pamje të rënda: Momenti kur makina përplas për vdekje vogëlushen në Kosovë (VIDEO)

Në video, shihet se si e mitura përplaset nga makina dhe hidhet disa metra larg si pasojë e shpejtësisë së mjetit.

Shtuar 17.05.2021 08:05