Kërcimi romantik në shi, momenti epik kur Murati tenton të mbyllë fustanin e Olës (VIDEO)

Në takimin e Olës dhe Muratit ka nisur shiu dhe të dy nuk kanë hezituar që të kërcejnë me njëri-tjetrin.

Ola kishte veshur një fustan të zi, me një të çarë në këmbë, e cila duket se ka marrë vëmendjen e Muratit. Sapo u ngritën, ai vendosi menjëherë dorën në fustanin e saj me qëllim që ta mbyllte dhe më pas nisi të kërcente e ta përqafonte Olën, duke i dhuruar edhe puthje.

Edhe në takimet e mëparshme, Murati e ka bërë të qartë që nuk i pëlqejnë shumë veshjet që ekspozojnë trupin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Shtuar 17.05.2021 08:05