Një ndeshje larg gjysmëfinaleve, dalin kuotat e skuadrave favorite për fitimin e Champions (FOTO LAJM)

Teksa jemi në prag të ndeshjeve të dyta cerek-finale, kompanitë e basteve kanë filluar të nxjerrin kuotat për skuadrën që do ta fitojë këtë sezon kompeticionin evropian më të rëndësishem për klube.

Bet365 rendit Manchester City-n si skuadrën më favorite për të triumfuar dhe  pas tij vjen një skuadër pak supriz si Chelsea. “Blutë” kanë bërë një performancë mjaft të mirë deri më tani ndaj edhe shanset për t’i shkuar deri në fund nuk janë të pakta.

 

 

 

Kampionët në fuqi, Bayern Munich pas humbjes në ndeshjen e parë me PSG-në renditet e pesta pas Parisit dhe Realit e më pas vjen Liverpooli. Për Porton më shumë gjasa kjo do të jetë ndeshja e fundit për këtë sezon  pas rezutatit në ndeshjen e parë. /albeu.com/

 

Shtuar 11.04.2021 12:04