Një humbje jete dhe tetë raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistrur 8 raste të reja me Covid-19 dhe 1 humbje jete.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, 9 qytetarë janë shëruar duke çuar numrin e përgjithshëm të të shëruarve 157787.

Numri total i rasteve aktive është 320./albeu.com


Shtuar 30.11.2021 15:07