Benzema nuk dorëzohet, reagon në Instagram (FOTO LAJM|)

Karim Benzema përfundoi pozicionin e katërt në renditjen e Topit të Artë 2021.

Sulmuesi francez komentoi në rrjetet e tij sociale: “Faleminderit të gjithëve që më mbështetët. Unë luaj futboll për ju dhe shfaqja duhet të vazhdojë”./h.ll/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karim Benzema (@karimbenzema)


Shtuar 30.11.2021 14:59