Nisi si shaka, momenti kur nusja godet dhëndrin në “vendin e keq” ditën e dasmës (VIDEO)

Një grua goditi burrin e saj në ditën e martesës në organin gjenital, gjatë një shakaje, që po bënin me njëri tjetrin.

Sipas medieve të huaja, Sarah Chesterfield e veshur me fustanin e saj të bardhë goditi me top bejsbolli bashkëshortin e saj Matt Chesterfield.

Në ato momente burri i saj bie në tokë dhe duke mos përmbajtur dot dhimbjet e shkaktuara.

Më pas, Sarah përfundimisht u sigurua se partneri i saj ishte mirë, pasi të dy ndanë një puthje në kopsht.

Incidenti i papritur ndodhi kur çifti u martua më 25 shtator në Carlyon Bay Hotel, në Saint Austell, Cornëall të Anglisë./albeu.com