Gazetari i njohur zbulon favoritin për stolin e Newcastle

Newcastle është në pritje për të gjetur pasuesin e  Steve Bruce, i cili u shkarkua pas humbjes ndaj Tottenham.

Me ardhjen e sheikve, klubi anglez tani kërkon të bëhet super fuqi duke nisur nga trajneri.

Fabrizio Romano ka zbuluar disa emra të njohur për stolin.

“Paulo Fonseca dhe Lucien Favre janë opsione për listën e Newcastle në pozitën e trajnerit. Nuk ka bisedime me Antonio Conte për momentin. Fonseca i hapur për të diskutuar.

Para disa ditëve bisedimet nisën me Fonseca. Favre është në pritje gjithashtu. Asgjë nuk është arritur. Gara ende e hapur”, shkroi ai. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 17:32