Ngjarja e rëndë me 3 viktima, Kurti: Policia me kapacitetet e saj po heton krimin

Kryeministri i vendit Albin Kurti ka reaguar në Facebook për ngjarjen e rëndë me 3 viktima në Deçan, ku si pasojë e një sulmi me armë, humbi jetën shoferi i autobusit, një nxënëse dhe një djalë reth 17-vjeç.

Kurti shprehet se policia me kapacitetet e plota po heton krimin që tronditi vendin. /albeu.com/


Shtuar 26.11.2021 22:57

Tags: