Momente gazmore në BBV, Ronaldo i “futet” Luizit dhe Kiarës në shtrat (VIDEO)

Ronaldo, Efi, Kiara dhe Bledi kanë katër banorët që u rikthyen mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Hyrja e tyre ka sjellë dinamika të reja në lojë, ndërsa mbetet për tu parë se çfarë strategjish do të përdorin tani që kanë marrë informacione nga jashtë.

@luiz.kryefjala Ronaldo dhe botoksi🤣🤣🤣 #luizejlli #meluizin #kiaratito ##luizejllifitues ##luizkryefjal #viral #fyp #fanny #luizejlliofficialfans #viralvideo ♬ original sound – Luizkryefjala

Sakaq gjatë natës në shtëpinë e BBV kishte një atmosferë mjaft positive me batuta dhe të qeshura.

Një ndër to ishte moment kur Ronaldo shkoi në shtratit të Luizit dhe Kiarës.


Shtuar 2.04.2023 14:38

Tags: