Meta nuk heq dorë: Mos dëgjoni përfaqësuesin e Ndragheta-s

Meta ka shkruar sërish në rrjete sociale ku thotë se prokurorët dhe gjyqtarët duhet të dëgjojnë presidentin e republikës dhe jo përfaqësuesin e Ndragheta-s. Ai shton se nesër duhet të jetë festa e demokracisë.

Ai shkruan: Të dashur Prokurorë dhe Gjyqtarë! Dëgjojeni mirë Presidentin e Republikës!
Boll dëgjuat përfaqësuesin e Ndrangheta-s, Don Agaçion.
Nëse jo, një pikë gjaku të derdhet nesër, por edhe një pikë loti, mjerë ju!
Nesër duhet të jetë Festa e Demokracisë! ??. /albeu.com./

 

 


Shtuar 24.04.2021 20:05