Mbani frymën! Oriola Marashi “ngre temperaturat”, fotot e saj me dekolte të hapur “çmendin” fansat (FOTO LAJM)

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare dhe ajo shpesh është në qendër të vëmendjes për mediat rozë.

Modelja ka publikuar së fundmi disa imazhe në rrjete sociale, ku ka fituar dhe vëmendjen e ndjekësve.

Ajo shfaqet me një veshje që i nxjerr në plan të parë pjesën e dekoltesë së hapur.

Oriola nuk i kanë munguar dhe komentet e shumta dhe pëlqimet, e duhet pranuar, që ajo tërheq vëmendje sa herë poston ndonjë foto në rrjet./albeu.com


Shtuar 10.10.2021 20:32