I moshuari me Ferrari “humb rrugën” dhe përfundon brenda qendrës tregtare (VIDEO)

Një i moshuar me Ferrari ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një qendre tregtare.

Njerëzit që po bënin blerjet e tyre për Krishtlindje në një qendër tregtare në Andorra, përjetuan disa momente terrori pasi Ferrari përfundoi brenda ambienteve ku ata ndodheshin.

Incidenti ndodhi në qendrën tregtare Sant Julia De Loria, e vendosur në një qytet të vogël në periferi të Andorrës.

I moshuari në timon ishte një 82-vjeçar, i cili shoqërohej nga një grua 59-vjeçare. Si shoferi ashtu edhe pasagjerja e tij, pësuan dëmtime të lehta pavarësisht përmasave të aksidentit. Së bashku me një punonjës, u dërguan në spital për kontroll mjekësor për t’i lënë sërish ato ambiente pas disa orësh./albeu.com/


Shtuar 26.12.2021 20:01