Chelsea përmbys rezultatin përballë Aston Villas (VIDEO)

Chelsea ka arritur të përmbysë rezultatin në “Villa Park” me të inkuadruarin në fushë në pjesën e dytë, Lukaku.

Pas golit të vendasve në minutën e 28, “Blutë” barazuan me Jorginhon në minutën e 34 i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë dhe Lukaku që shënon të dytin në minutën e 56. /albeu.com

 


Shtuar 26.12.2021 19:52