Hyri në selinë e PD, Berisha paralajmëron: Sot nuk do të hyj në zyrën e Bashës! (VIDEO)

Ish-kryeministri Berisha ka hyrë sot në selinë e Partisë Demokratike me mbështetësit e vet.

Ai ka mbajtur edhe një fjalë para mediave pas hyrjes në seli.

“Sot vijmë ktu për të bërë një mbledhje dhe nuk futemi në zyrën e Bashës.

Deri në datën 18 Basha duhet të mendojë e të reflektojë pas Kuvendit madhështor.

Sot futem në PD si një nga anëtarët e Komisionit të rithemelimit, si një i barabartë midis të barabartëve.

Ajo që Basha bëri sot ishte firma e turpit e deputetit Basha që padit në prokurorinë e Ramës kolegët e vetë”, u shpreh Berisha./albeu.com/


Shtuar 13.12.2021 13:52