Ngrohtë dhe me stil: Kështu mbahet një shall i madh këtë sezon! (FOTO LAJM)

Hidhini një sy fotove dhe gjeni frymëzim për stilimin e radhës

Do të shkojë shumë me atlete dhe stil sportiv, por edhe me kombinime elegante.

Në trend janë ngjyrat e ndezura njëngjyrëshe, si dhe ato me printe të spikatura, transmeton Telegrafi.

Shallet janë një detaj i preferuar i modës dhe na japin ide të shkëlqyera se si mund t’i stilojmë këtë vjeshtë dhe dimër.

Mënyra gjithnjë e më popullore e veshjes së këtyre shalleve do të theksojë belin dhe do ta transformojë tërësisht stilin.

Vendoseni mbi supe, dhe më pas fiksojeni në bel me një rrip dhe do të merrni këtë pamje interesante.


Shtuar 13.12.2021 13:51

Tags: , ,