HARTA/ Shqipëria e goditur nga rrebeshi dhe stuhia, këto janë zonat më të rrezikuara LIVE (VIDEO)

Reshjet e shiut që nisën pas mesnate dhe rritën e intesitetin e tyre në mesditë, do të vazhdojnë gjatë gjithë ditës së sotme.

Disa qytete pritet të jenë me të prekura, shiu, breshëri, dhe era e fortë do të jetë më prezente.

 

Albeu.com ju sjell hartën e cila tregon në kohë reale motin në të gjithë vendete botës.

Shtuar 18.07.2021 14:55