Gjendet në Elbasan 27-vjeçari i zhdukur dy ditë më parë (EMRI-FOTO)

Është gjetur 27-vjeçari, Renato Kyçyku që u denoncua i humbur nga familjarët e tij, në Elbasan.

Mësohet se i riu, është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

Nuk dihen ende arsyet e zhdukjes së tij për dy ditë. Familjarët kanë konfirmuar se kanë arritur ta takojnë dhe tani ai ndodhet pranë tyre.


Shtuar 5.11.2023 16:46