Merr flakë pallati në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Kati i parë i një pallati ka marrë flakë, në rrugën Idriz Dollaku në lagjen  “Ali Demi.”

Aktualisht zjarri është aktiv dhe po punohet për forcat zjarrëfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/ Informacion paraprak:

Me datë 07.12.2021, rreth orës 20:05, në rrugën “Idriz Dollaku” në lagjen “Ali Demi”, ka rënë zjarr në katin e parë të një pallati, në banesën me qira të shtetases E. K., 39 vjeçe, ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. /albeu.com/

 


Shtuar 7.12.2021 20:40