Aksident tragjik, makina merr përpara nënën me fëmijën e mitur

Një askident i rëndë ka ndodhur  ditën e sotme në Bulqizë.

Burimet bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një grua dhe fëmijën e saj.

Të dy të plagosurit mësohet se janë në gjendje të rëndë shëndetësore.  /albeu.com/

 

Shtuar 18.04.2021 06:04