Dhunoi bashkëshorten, vihet në pranga 47-vjeçari në Shijak

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 47-vjeçar për  dhunë ndaj bashkëshortes së tij

“Specialistët e Hetimit të Krimit në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin H. Ç., 47 vjeç, banues në Gjepalaj, Shijak, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkshortes së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Gjithashtu në pranga është vënë shetasi V. T., 52 vjeç, banues në Nikël, Krujë, dhe proceduan penalisht shtetasin K. S., 62, vjeç, banues në Arramaras  Krujë, për veprat penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt” dhe “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, pasi 52-vjeçari, duke drejtuar automjetin pa leje drejtimi, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën./albeu.com


Shtuar 27.12.2021 15:35