COVID-19 i merr jetën 28-vjeçares shtatzënë në Kosovë

Një vajzë e re shtatzënë ka humvur jetë nga Covid-19 këtë të premte në Kosovë.

28-vjeçarja Liberta Selaci po trajtohej në njësinë intensive të QKUK-së, dhe mësohet se ishte 25-javëshe shtatzënë.

Kjo është gruaja e pestë shtatzënë që vdes nga koronavirusi në Kosovë brenda pak ditësh./albeu.com


Shtuar 4.09.2021 10:24