E rëndë në Rusi, nëna përpiqet të mbysë foshnjën në dollapin e rrobave

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Rusinë ditën e sotme pasi një nënë është përpjekur të mbysë foshnjën e  saj duke e mbyllur në dollapin e rrobave.

Gruaja 38 vjeçe akuzohet për “tentativë për vrasje” pasi mbylli foshnjën e saj brenda gardërobës.

Fatmirësisht ajo nuk e coi deri në fund aktin kriminal dhe foshnja është në gjëndje të mirë shëndetesore.

Yulia Zykova rrezikon të të dënohet me 15 vite burg.

Mesa duket fakti që foshnja kishte lindur me peshë shumë të vogël dhe nëna e saj nuk e ushqente dot me gji, e ka bërë depresive nënën e re e cila ka tentuar ta vrasë.


Shtuar 8.05.2021 15:53