Boris Xhonson më i dashuruar se kurrë, “puthja e nxehtë” që i dhuroi gruas (FOTO LAJM)

Kryeminstri i Britanisë së Madhe, Boris Johson dhe bashkëshortja e tij Carrie Symonds i kanë dhënë një puthje të nxehtë njëri tjetrit, gjë që tregoi se ata nuk mund ta fshihnin dashurinë për njëri-tjetrin.

Puthja romantike mes çiftit ndodhi në konferencën e Konservatorëve, banori i Doëning Street, ku Xhonson mbajti fjalën e tij për një sërë problemesh që po kalon vendi pas Brexit.

Sipas gazetës “Daily Mail” , veshja e gruas së kryeministrit kushtonte 360 paund, si dhe flokët e saj të gjatë me onde, rrëmbyen vëmendje.

Prerja e flokëve të saj në stilin boho ju bëri përshtypje fotografëve që vunë re se dhe Sekretarja e Brendshme Britanike Pretty Patel mban të njëjtin model flokësh.

“A kanë të njëjtin parukier?” shkruan gazeta britanike, duke lavdëruar parukierin që kujdesej për flokët e dy grave./albeu.com