Bie nga lartësia, ndërron jetë punëtori në Kashar

Një 57-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia e objektit ku po punonte në Kashar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqaimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 


Shtuar 15.04.2022 11:23