Asnjë vaktimë dhe 9 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 9 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë vdekje.

Ndërkohë janë regjistruar edhe 53 pacientë të shëruar, dhe numri i rasteve aktive është 221./albeu.com


Shtuar 19.07.2021 15:30