Aksidenti tragjik në aksin Fushë Krujë – Milot, zbardhen emrat e viktimave

Dita e dielë ka nisur me lajmin e një aksidenti tragjik të ndodhur pak pas mesnatë në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot, ku si pasojë kanë humbur jëtën 4 persona dhe është plagosur një.

Personat që kanë humbur jetën kanë qenë dy drejtuesit e mjeteve dhe dy pasagjerë, ndërsa e plagosur ka mbetur një shtetase.

Viktimat janë të moshës nga 16 – 39 vjeç.

EMRAT:

Artan Alushi

Alfred Dika

Shkumbin Brati

Almenia Karaj. /albeu.com


Shtuar 6.03.2022 08:56