Aksident në Elbasan-Peqin, përplasen dy mjete (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, në fshatin Broshkë. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar vetëm dëme material, jo të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./albeu.com


Shtuar 2.12.2022 19:26