55 vjeçari zbulon sekretin e bashkëshortes pas vdekjes së saj: Filmonte veten duke u masturbuar dhe ua dërgonte burrave të tjerë

Vetëm dy javë pas vdekjes së bashkëshortes, një 55-vjeçar është shokuar nga ajo çfarë ka zbuluar në laptopin e saj.

Ai tregoi për rubrikën “DEIDRE”, se gjeti video ku gruaja e tij e ndjerë masturbohej dhe këto pamje ua kishte dërguar dhjetëra burrave të tjerë.

Rrëfimi i plotë:

Zbulova disa video të gruas sime duke u masturbuar, të cilat ua kishte dërguar dhjetëra burrave. I gjeta vetëm 2 javë pas varrimit të saj ndërsa po i pastroja laptopin. Është një pikëllim i dytë për mua.

Gruaja ime vdiq papritmas në moshën 49-vjeçare, pas një hemorragjie në tru. Mendova se ishte e ishte e mrekullueshme dhe besoja se kishim një martesë të fortë.

Vdekja e saj më tronditi shumë dhe 4 vite më vonë, akoma vazhdoj të jem i trishtuar. Ajo i kishte dërguar këto video seksuale dhe email gjithashtu, për të paktën 3 vitet e fundit të martesës sonë.

E dija që jeta jonë seksuale nuk kishte qenë e mirë për disa kohë, por gruaja ime nuk më tha asgjë. Kështu që unë mendova se për shkak se po kalonte menopauzën, thjesht nuk donte të bënte shumë seks.

Asnjëherë nuk ma mori mendja se çfarë ajo po bënte realisht. Të gjitha netët që ajo qëndronte zgjuar vonë tani kanë kuptim.

Unë jam martuar sërish dhe e dua gruan time të re, por ndjej që kur mendoj për bashkëshorten e ndjerë kaloj në depression.

Nuk kam marrë këshillim dhe pse gruaja ma ka sugjeruar. Ajo është shumë mbështetëse, dhe e di që shqetësohet për mua. Por që kur zbulova videot vuaj nga disfunksioni erektil (impotenca).

Ndihem aq pa vlerë dhe kam frikë nga e ardhmja.


Shtuar 12.07.2021 14:08

Tags: , ,