Lazio, përshpejtohet shitja e Muriqit

Intensifikohet puna te Lacio për shitjen e Muriqit.

Sipas Il Messaggero, sulmuesi tani do të ishte një hap larg lamtumirës në klubin e Lotitos.

Për momentin nuk është ende i qartë destinacioni i lojtarit, por ka disa klube në gjurmët e tij.

Përveç Leeds dhe WBA dhe Fenerbahce, do të dilnin edhe disa skuadra në Francë.

Flitet për negociata me formulën huazimit me të drejtë blerje. /albeu.com/

Shtuar 22.01.2022 10:52

Tags: ,