999 rezultate për

rudina

Rudina Xhunga i jep fund beqarisë Rudina Xhunga, gazetarja e njohur e ekranit i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është martuar me diplomatin Dritan Hila. Cerem
Fejohen, Rudina Xhunga dhe Dritan Hila Rudina Xhunga, një ndër gazetare femra më të suksesshme në drejtimin e emisioneve politike i ka thënë fund beqarisë pasi
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".