999 rezultate për

rudina

Protesta e Partisë Demokratike, vajza e Azem Hajdarit “krah për krah” me Bashën në shesh Partia Demokratike dhe gjithë subjektet e tjera politike që mbështesin kauzën e PD-së janë mbledhur ditën e djeshme në o
Vajza e Azem Hajdarit: Krenari për mua të kandidoj për PD në Tropojë Vajza e Azem Hajdarit, Rudina në një intervistë në “Debatin në Chanel One” deklaroi për herë të dytë datishmërinë e saj
Vajza e Azem Hajdarit rikthehet në gjurmët e babait, a do të jetë në listën e PD-së për deputete? Vetëm pak ditë më parë, Kryetari i PD-së Lulzim Basha përmëndi një mbiemër të dëgjuar e shumë të dashur për gjithë shqip
Rudina Magjistari i çudit të gjithë: Ku i bie Liqeni i Thatë në Tiranë? (VIDEO) Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka surprizuar me deklaratën gjatë emisionit të saj, kur të f
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
Burri i Rudina Xhungës i përgjigjet Braçes: Është komplet legen edhe kur leh nuk duhet marrë seriozisht! Dritan Hila bashkëshorti i gazetares Rudina Xhungës ka reaguar ndaj komenteve që Erion Brace i bëri ditën e sotme bashk
I kritikoi veshjen, Erjon Braçe e quan Rudina Xhungën pisanjose (FOTO LAJM) Deputeti socialist Erjon Braçe i ka kushtuar sot një status me mjaft akuza gazetarëve Rudina Xhunga dhe Ccim Peka, pas p
U kritikua për temën +18 në emision, Rudina Magjistari: Ja si është e vërteta (FOTO LAJM) Dy ditë më parë emisioni pasdite në Tv Klan “Me Rudinën” solli jo pak reagime negative mbi temën. Fatktikisht e cil
Rudina Magjistari në kohën kur prezantonte Festivalin e Këngës në 1991 (VIDEO) Videoja e mësipërme na kthen pas në Festivalin e Këngës së lehtë të vitit 1991, në kohën kur moderatorja e njohur Rudina
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
Eni Çobani del "blof" në intervistën e Rudina Magjistrit, ja si u zbulua "gënjeshtra" (VIDEO) Eni Çobani, avokatja e njohur për publikun shqiptare falë rubrikës ‘Shihemi në gjyq’, ka qenë e ftuar në emisionin e Rud
Aktorja shqiptare sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembeçaj, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafa që bëri Rudina Magjistari (VIDEO) Nëse mendoni se Mariza Ikonomi e ka xhaxha Françesk Radin, këtu gaboheni. Por një gafë të tillë e ka bërë gjatë transmet
DËSHMIA/ Ish kryegjyqtari i Gjirokastrës mohon njohjen me Rudinën (FOTO LAJM) Ish kryegjyqtari i Gjirokastrës, Guximtar Boçi, në dëshminë që ka dhënë sot para prokurorëve ka mohuar që të ketë njohje
Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Rastësi ose jo, dy prezantuese emisionesh janë shfaqur me të njëjtën veshje. Bëhet fjalë për Najada Elmazin dhe Rudin
Rudina Magjistari pendohet për vajzën që e ka kërcënuar: Do tërheq akuzat Rudina Magjistari duket se është penduar që i është drejtuar policisë lidhur me vajzën nga Durrësi, që e kërcënonte në r
FLET RUDINA/ Përse e inçizova gjyqtarin që më kërkoi favore seksuale (FOTO) Gruaja që denoncoi për favore seksuale kryetarin e Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi, ka dhënë deklarime para prok
E shantazhoi për dy vjet në Facebook, në gjyq kërcënuesja e Rudina Magjistarit Pas dy vitesh shantazh, moderatorja Rudina Magjistari iu drejtua drejtësisë lidhur me zgjidhjen e shqetësimit të saj, pa
Kthim në kohë, kur Rudina Magjistari eksperimentoi me këngën (VIDEO) Ndonëse vitet ikin, për Rudina Magjistarin nuk reflektohet asnjë ndryshim. Ajo qëndron e freskët, ndërsa skena mbetet pa
Armina: Çfarë ndjeva kur vjehrri Berisha foli për mua Armina Mevlani ka qenë e ftuara sot në emisionin e pasdites në TV Klan me moderatoren Rudina Magjistarin. Armina riktheh