999 rezultate për

royal

"Anije kozmike" mbi ujë, del në shitje super jahti luksoz (FOTO LAJM) Katër kabina me hapësirë të madhe të cilat mund të mbajnë deri në 12 persona, një urë private dhe një tarracë për të mar
Harry dhe Meghan thyejnë sërish rregullat Aq shumë shkruajmë dhe lexojmë për familjen mbretërore, sa besojmë se jeni në dijeni për faktin që mbretërorët nuk lejoh
FOTO/ Zbulohet më në fund qyteti që u "Fundos nga Zoti" Gjatë kalimit të viteve legjendat mbi ekzistimin e qytetit të humbur, ose siç e quanin disa “qytetin e fundosur nga dëni
Mirabelli mbron Donnarumman dhe thumbon Royalën: Po na prish imazhin e klubit Drejtori Sportiv i Milanit, Mirabelli pas protestave në “San Siro”, Mirabelli theksoi se lojtari nuk ka shprehur dëshirë
Aeroplani shpërthen para fëmijëve, ishte duke dhënë shfaqje (VIDEO) Një pilot 34 vjeç ka mbetur i vdekur në vend si pasojë e humbjes së kondtollit mbi aeroplanin në një pistë pranë aeropor
Dukesha e Kembrixh, fiton çmim si fotografe profesioniste Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton, e cila është bashkëshortja e Princit Ëilliam të Anglisë, ka fituar çmimin e Royal Ph
Tjetër sulm në Angli, 23-vjeçari goditet me hanxhar Një 23 vjeçar është goditur ditën e sotme në këmbë dhe krahë me një hanxhar, për këtë arsye policë të armatosur kanë rre
A është ky hoteli më i bukur në botë? (FOTO LAJM) Një hotel me 7 yje është dhe ambjenti më i mahnitshëm që mund të kemi parë më parë. Në çdo dhomë të hotelit ndodhet
Chris Brown me vajzën në kopertinën e albumit Me imazhin e së bijës 17 muajshe, Royalty, Chris Brown pretendon se do të pushtojë tregun në muzikë, pasi e ka nxjerrë n
Vdes gruaja e Rio Ferdinand (FOTO LAJM) Lajm i zi për ish kapitenin e Kombëtares angleze, Rio Ferdinand. Mëngjesin e sotëm ka humbur jetën bashkëshortja e tij R
Serbian royal family is Albanian Serbian royal family is Albanian. The grandfather of the first leader of Serbian uprising, Karaxhorxh Petrovic, is repor
Një vizitë në garazhin e ëndrrave (FOTO-LAJM) Shpesh kemi rastisur të shohim koleksione makinash ose garazhe te cilat na kane “hequr trurin”. I tillë është edhe kolek
Ish partnerja e François Hollande bëhet Ministre e Mjedisit Ish partnerja Presidentit të Francës François Hollande, e cila është edhe nëna e katër fëmijëve të tij, është bërë pjesë
"Royal Baby" do të quhet George Alexander Louis Më në fund bebushi mbretëror ka një emër, ai do të quhet George Alexander Louis dhe do të njihet si princi George i Kemb
Interneti tallet me "Royal Baby" (FOTO LAJM) Pas lindjes së shumëpritur të foshnjes mbretërore ditën e hënë, interneti është mbushur me fotomontazhe që bëjnë për të
Kate dhe William prezantojnë "Royal Baby" (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Kembrixh kanë dalë dje nga spitali "St Mary" në Londër, bashkë me djalin e tyre të sapolindur. Duke d
Pamje mahnitëse nga Skocia (FOTO-LAJM) Një koleksion spektakolar me më shumë se 100 fotografi të marra nga ajri shfaqin pamje piktoreske të monumenteve histori
Hollande-Trierweiler, çifti më i fuqishëm i Francës Në pedanën e një takimi zgjedhor në sheshin e një qyteti dëgjohej melodia e famshme e Edith Piaf “La vie en Rose”. Frans