999 rezultate për

rennes

Arsenal pëson golin e 3-të nga Rennes (VIDEO) Një nga skuadrat pretendente për ta fituar këtë trofe komplikon mjaft situatën me rezultatin që është duke marë këtë nde
Rennes shënon golin e dytë përballë Arsenal (VIDEO) Arsenalit duket se ndeshja me Rennes po I rrëshket nga duart pasi ishte në avantazh që në minutën e 4’ e më pas u ndëshk
Rennes barazon rezultatin ndaj Arsenal (VIDEO) Arsenal hapi sfidën shumë shpejt pas një goli të Iëobi, por Rennes i është kundërpërgjigjur në fundin e pjesës së parë
Arsenal shënon përballë Rennes (VIDEO) Topçijtë e Londrës kanë arritur të gjejnë golin mjaft shpejtë me talentin Iëobi, shkruan Albeu.com Goli ka ardhur vet
Cavani me shokë nuk ndalen, PSG shkatërron në shtëpi Rennes (VIDEO) PSG ka marrë fitore të rëndësishme sonte ndaj Rennes me rezultatin 4-1 në "Parc des Princes". Pjesa e parë ishte një
PSG shkruan një tjetër fitore në Ligue 1 (VIDEO) PSG ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme kundër Rennes. Ndeshja është ndarë me rezultatin 1-3, ku të parët në a
Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO) Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.
​Rabiot shënon autogol, modestët e Rennes në avantazh (VIDEO) Rennes ka kaluar në avantazh ndaj kampionëve francez, PSG. Goli i avantazhit ka ardhur 11 minuta pas fillimit të nde
Zyrtare: Kylian Mbappe pezullohet me dy ndeshje Komiteti Disiplinor i Ligës së Francës e ka dënuar sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe, me dy lojë – pasi u largua nga nde
PSG poshtëron Rennes me shifrat e thella, dhe kualifikohet më tej në Kupën e Francës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka shkatërruar Rennes me shifrat 6-1 në "Roazhon Par", ndeshje kjo për Kupën e Francës. PSG e do
PSG poker ndaj Rennes, shkëlqen Neymar (VIDEO PSG ka fituar sot me shifrat e pastra 4-1 ndaj Rennes ndeshje e vlefshme për javën e 18-të në Ligue 1 Neymar ka shënu
Rennes – PSG, formacionet zyrtare Lideri aktual i kampionatit francez, Paris Saint Germain do të zhvilloj ndeshjen e javës së 18-të në udhëtim te Rennes.
Rennes – PSG, formacionet zyrtare Lideri aktual i kampionatit francez, Paris Saint Germain do të zhvilloj ndeshjen e javës së 18-të në udhëtim te Rennes.
Ja sa fiton Rennes pas shitjes së Dembeles në Barcelonë Shitjes së sulmuesit të talentuar, Ousamane Dembele, i është gëzuar më së shumti skuadra e Rennes. Sipas asaj që rapo
De Biasi nuk i dërgon ftesë, Lenjani mbetet jashtë kombëtares Mesfushori i Rennesit, Ermir Lenjani nuk do të jetë pjesë e Kombëtares për ndeshjet kundër Italisë dhe Bosnjë-Hercegovin
Cana e Lenjani largohen nga ekipi Lorik Cana dhe Emir Lenjani nuk patën një edicion shumë të suksesshëm në Nantes dhe pritet të largohen pas këtij sezoni.
Historia e talentit që nga lypës është drejt transferimit te Barcelona Ousmane Dembele mund të jetë blerja e parë e Barcelonës në verë. Talenti 18 vjeçar po mahnitë të gjithë me aftësitë e ti
L'Equipe: Fundi i vuajtjeve të Ermir Lenjanit Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani ka shënuar që në ndeshjen e tij të parë me Nantes (1-0 kundër Reims) d
Lenjani prezantohet te skuadra e re Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, është prezantuar te skuadra e tij e re franceze, Nantes. "Nuk kam k
Rennes, Ermir Lenjani "skuqet" që në debutim (VIDEO) Ka nisur në mënyrën më të keqe të mund shme aventura e Ermir Lenjanit në kampionatin francez me skuadrën e tij të re Ren