999 rezultate për

qendroi

Top 10 të dashurat e Marco Borriellos (FOTO LAJM) Është një prej sulmuesve më të njohur në Serie A dhe jo vetëm. Lojtar i kombëtares italiane dhe pjesë e skuadrave më të
Qyteza që qëndroi nën ujë për 25 vjet (FOTO-LAJM) Qyteza që shihni në foto qëndroi nën ujë për gati 25 vjet, por gradualisht, nisi të dilte sërish në pah. Dikur një fshat
Fjalimi i fundit në Vatikan, Papa: Zoti më qëndroi afër në punën time Update- Papa Benedicti XVI në fjalën e tij para dhjetra mijëra personave ka mbajtur sot fjalën e fundit në Vatikan. Papa
Robbie Williams bëhet baba Këngëtari i njohur britanik, Robbie Williams po feston ardhjen në jetë të vajzës së tij, Theodora "Teddy" Rose. "Bebi, m
Legjenda e futbollit portugez shtrohet në spital Legjenda e futbollit portugez, Eusebio ka shfaqur sërish probleme shëndetësore që po e shqetësojnë që prej muajit dhjeto
I qëndroi afër 87 orë, e fitoi BMW-në Song Changjiang nga Kina ka fituar një BMW të re gjatë një gare të qëndrueshmërisë në të cilën morën pjesë 120 kandidatë
FOL, akuza ndaj Thaçit Lëvizja FOL ka akuzuar kryeministrin Hashim Thaçi se nuk po bën asgjë për pjesën veriore të Kosovës. Sipas FOL, Thaçi ka
Presidenti konsensual, Ndoka: Topi qëndroi mbi palët Presidenti i Republikes duhet të jetë konsensual dhe të dijë të qëndrojë mbi palët dhe këtë gjë presidenti aktual ka dit
10 futbollistët më besnikë në botë Ja kush janë "flamujt" më të famshëm të klubeve të futbollit, nga Pele tek Maldini. Në futbollin e sotëm transferimet e