Reagon për herë të parë Çimi pas eliminimit nga “BBV3”

Në “Prime-n” e djeshëm, Shkëlqim Bega, i njohur ndryshe si Çimi la garën në formatin e “BBV3”.

Rrugëtimi i tij ishte tepër i shkurtër dhe ai u bë pjesë e formatit si i përzgjedhur prej lojës së “GiveAway-t” të krijuar nga produksioni.

Pasi shprehu dëshirën e tij në studio që fitues i këtij edicioni të jetë Meriton Mjekiqi, Çimi nëpërmjet llogarisë së tij personale të Instagramit ka bërë një reagim pas daljes nga shtëpia.
Qëllimi im ishte të kisha një eksperiencë të paharrueshme dhe plot energji pozitive dhe të dilja nga ajo shtëpi pa u bërë “pis”, faqe bardhë. Në këtë përfundim të lojës dihet që s’do rrija shumë por ia vlejti.”- shkruan ai.


Shtuar 8.05.2024 11:29