Graciano “plasi bombën” për Romeon, reagon Donald Veshaj (VIDEO)

Në “Prime-n” e djeshëm, Graciano bëri një deklaratë të papritur teksa u shpreh se Romeo i ka shkruajtur dhe i ka kërkuar lidhje Erjolës gjatë kohës që ata kanë qenë jashtë shtëpisë së “BBV3”.

Kjo gjë u mohua prej Erjolës, ku kjo e fundit u largua nga living dhe shpërtheu në lot.

Një reagim ka ardhur nga Donaldi i cili ka dy fjalë për ngjarjen e ndodhur mbrëmë:

“Kanë maçin në bark. I ka dalë maçi ia ka ngrënë bluzën. Po ta shikoni gjysma e tyre e kanë bluzën e grisur. Për të qëndruar dy ditë më shumë, ose për të kapur finalen, se për fitore s’besoj.”


Shtuar 8.05.2024 13:05

Tags: , ,