999 rezultate për

pajisja

Kjo pajisje vret 99.99% të baktereve në ujin e pijshëm Mbi 2.8 bilionë njerëz në të gjithë botën vuajnë nga mos pasja e burimeve të pastra të ujit të pijshëm. Një pajisje e
Zbulohet pajisja teknologjike "misterioze" që mban Messi Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi në muajt e fundit të sezonit të kaluar ka ka mbajtur një pajisje teknologjike që
Njihuni me kasën që do t'ju mbrojë nga spiunimi (FOTO LAJM) I njohur për zbulimet e tij të qeverive të botës, Edward Snowden, ka krijuar një kasë të re për iPhone, që është e proje
Ja pajisja që ju mundëson komunikimin edhe në vende të izoluara nga valët Të shqetësuar kur udhëtoni në zona të veçuara ku nuk ka valë? Kjo pajisje do ju ndihmojë të mos humbisni kontaktin me n
OpenCellular pajisja më e re për të lidhur botën me internet (FOTO LAJM) "OpenCellular", është pajisja më e re e cila do të ndihmojë botën të lidhet me internet. "Kjo njihet si një pajisje ëire
Samsungu sjell Notebook 7 Spin (FOTO LAJM) Notebook 7 Spin, është pajisja më e re hibride tablet-laptop e Samsung. Pajisja e re e gjigantit korean ka ekran që mund
Telefonat më të mirë të 2016-s (FOTO LAJM) Telefonat kohët e fundit janë shndërruar në një rëndësi të madhe për secilin nga ne. Prania e tyre e ka kthyer botën në
Galaxy Note 7 në vend të Note 6 (FOTO LAJM) Samsung duket se do të punojë për të sjellë në treg modelin Galaxy Note 7 dhe jo 6 siç pretendohej më parë. Samsung
Pajisja e përgjimit/ Gjykata lë në "arrest shtëpie" 2 zyrtarët e policisë Dy zyrtarët e Policisë së Shtetit, Artion Duka, kreu i Forcës Operacionale dhe Entiol Xhelilaj, specialist në këtë njësi
Pajisja e përgjimit/ Prokurorët kërkojnë pamjet e kamerave të Bashkisë Në kuadër të hetimeve për pajisjen aq shumë përfolur të përgjimit, Prokuroria ka sekuestruar mbrëmë kamerat e vëzhgimit
Prokuroria: Çako ka pranuar se pajisja përgjon Prokuroria ditën e djeshme zbardhi të dhëna të reja në lidhje me akuzën për shpërdorim detyre, e cila solli pezullimin e
“IMSI Catcher” nuk përgjon audio dhe sms Ministria e Brendshme italiane i është përgjigjur interesit të Prokurorisë shqiptare sa i takon pajisjes “IMSI Catcher”.
Sekretet dalin në shesh, ja për kë person është përdorur pajisja përgjuese Tashmë është e konfirmuar se Vladimir Gjuta, i cili u akuzua për vendosjen e tritolit tek farmacia e babait të Saimir Ta
Mediat italiane: Pajisja hyri me një makinë me targa diplomatike tonat Në vazhdën e hetimit për skandalin e përgjimeve, pezullimi i kreut të policis shqiptare, Haki Çako, nuk është lënë pa vë
Pajisja përgjuese e Tahirit gjendet lehtësisht në treg Pajisja përgjuese e cila ishte fshehur në zyrën e Tahirit është një regjistrues-transmetues zanor i thjeshtë, që gjendet
Zbulohen gjurmë gishtash tek përgjuesi i Tahirit Nga kqyrja e parë që i është bërë aparatit përgjues në zyrën e Tahirit janë gjetur disa gjurmë gishtash. Pajisja gjendet
Përgjuesi në zyrën e Tahirit regjistronte vetëm zërat Dje u faktua se statusi i bërë më herët nga ish kryeministri për një përgjues në zyrën e Tahirit ishte mëse e vertetë. P
Tronditet qeveria/ "Çimkë" në zyrën e Tahirit, dyshohet se e futi punonjësi i Ministrisë Update- Pas paralajmërimit nga ish-kryeministri Sali Berisha duke thënë se ministri Tahiri është regjistruar me zë, ku e
Sony prezanton zyrtarisht Xperia E5 (FOTO LAJM) Sony zyrtarizon telefonin më të ri që pritet të nxjerrë në treg Xperia E5. Xperia E5 ka ekran 5-inç me procesor Mediate
SHËNIM/ A ishte kjo intervista më e vështirë për Tahirin? Ajo që bëri në emisionin “Opinion” Saimir Tahiri është ndoshta intervista më e vështirë që ai ka dhënë deri më tani në m