999 rezultate për

ndoja

Ish-komandoja luante paratë e grabitura në kazino, kërkonte fatura për të justifikuar pasurinë Ditën e sotme kanë dalë detaje të reja mbi arrestimin e ish-komandos Neim Avdulaj, i cili që ditën e djeshme u raportua
Grabitësit e 3.2 mln dollarëve i drejtohen gjykatës, ish-polici dhe komandoja lihen në burg (VIDEO) Gjykata e Tiranës ka caktuar sot masat e sigurisë për Fation Xhyliut dhe Ditjon Memlikës, dy prej të arrestuarve për gra
Zbuten zemrat e grave, nisin të duan Donald Trump Jo të gjithë kishin besim tek Donald Trump kur ai shpalli kandidaturën për president, dhe skeptikët kryesorë ishin në pa
Xhesika Ndoja ndërhyn në përplasjen Lu-Llalla: Jam me...(VIDEO) Xhesika Ndoja e ftuar sonte në “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ka reaguar për përplasjen Llalla-Lu. Ajo ka thënë se mbështe
Dëshmia e mësueses nga Shkodra: Mendoja se ISIS ishte organizatë politike… Është zbardhur dëshmia e ish-mësuese Emine Alushi, e cila në një video të trasmetuar në Stop, mbronte haptas politikën
I dënuari kërcënonte përmes letrave nga burgu ish-gruan: Do të vras ty e familjen 49 vjeçari Tom Ndoja, i cili ndodhet në burgun 325, duke vuajtur dënimin prej 4 vjet e 6 muajsh, dyshohet se i ka shkrua
Lëvizja historike / Renzi: Nuk mendoja se më urrenin ka shumë (VIDEO) Kryeministri i Italisë, Matteo Renzi, i cili pranoi humbejn pas referendumit për reformën kushtetuese, i ka dorëzuar sot
Ish-komandoja do ndërtonte bombat për sulmin ndaj "Loro Boriçit", ja detajet Medat Hasani një nga katër të arrestuarit si personat e dyshuar se do sulmonin me bombë dhe kallashnikovë ekipin e Izrae
Shukri Xhelili kërkon të kthehet në krye të Bashkisë Paraditen e sotme ka nisur në Gjykatën Kushtetuese saanca për kërkesën e bërë nga ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili, i ci
Xhesika Ndoja: Ja si e takova Ilir Metën (FOTO) Një shkëmbim rruge në plazh kur kreu i Kuvendit po futej në lokal dhe Xhesika ndiqte vajzën nga pas, u komentua si takim
Merimanga më e madhe në botë (FOTO LAJM) Theraphosa Blondi ose siç njihet ndryshe Tarantula Goliath , është merimanga më e madhe në botë, sipas librit Guinnes. N
Jonida Maliqi: Babai s'më ka lejuar kurrë të këndoja në diskoteka (FOTO LAJM) Jonida Maliqin çdokush e ka zili për stilin e saj në veshje, por jo vetëm kaq. Emri i saj në skenë ka një peshë të fortë
Vijon telenovela e Xhesika Ndojit, ja letra me të cilën deputeti i shprehu dashurinë (FOTO) Vijon maratona e gjatë e dashurisë misterioze që flet prej kohësh Xhesika Ndoja. Deputeti i lutet këngëtares me anë të n
Xhaka tregon për të ardhmen e tij Super talenti, Granit Xhaka, nuk bëri asnjë lëvizje këtë janar nga kampionati gjerman, megjithëse u përfol se Borussia M
Rrëfimi i Manduzkic: Po mendoja më të keqen, por Allegri ... Në fillim të sezonit u duk se Mario Manduzkic ishte një dështim, por tashmë ai është kthyer në një lojtarë shumë të rënd
Bleona: Më kishte marrë malli të këndoja shqip (VIDEO) Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer nga New York-u për të kaluar festat e fundvitit në Shqipëri. Qëndrimi në Tiranë
Shuhet bilbili i këngës qytetare shkodrane, Bik Ndoja Ndahet nga jeta në moshën 90-vjeccare bilbili i këngës qytetare Shkodrane Bik Ndoja. Ludovik Ndoj Gjergji i njohur si Bi
Xavi: Fillimisht mendoja se Van Gaal ishte një idiot Ikona e Barcelonës, Xavi, ka rrëfyer se ai fillimishtë mendonte se Louis van Gaal ishte një “idiot” kur ai erdhi për her
Letra emocionuese e Buffonit: Mendoja se do të isha në 5 më të mirët Ai është një ndër portierët më të mirë të të gjitha kohërave, por fal FIFA-s, është lënë jashtë listës së gjatë prej 50
Presidenti i Torinos: Jam penduar që largova De Biasin Presidenti i Torinos, Urbano Cairo rrëfehet në një intervistë për të përditshmen Tuttosport, ku analizon ecurinë e tij n