999 rezultate për

mynih

Ironia e Mou: Bayerni na mbyt Reali i Madridit nuk ka fituar asnjëherë më parë në Mynih, ndaj skuadrës së Bayern, dhe do të provojë sot në mbrëmje të
Bayern Mynih-Real Madrid, formacionet Këto janë formacionet e mundshme të gjysëmfinales së parë Bayern Mynih-Real Madrid që do të luhet sonte në orën 20.45, n
Statistikat favorizojnë Bayern Statistikat në gjysmëfinalet e Champions-it favorizojnë bavarezët. Dhe ja përse: 1 - Në 18 ndeshjet mes tyre, Bajerni f
Bayern më i fortë se Barça Iker Casillas nuk dëshiron të mendojë për duelin kundër Barcelonës në fundjavë, i cili është vendimtar në garën për titu
Zyrtare, Lala te Bayern Mynih Transferimi i Altin Lalës te Bayern Mynih II tashmë është një lajm zyrtar. Një gjë të tillë e ka pohuar vetë mesfushori
Bayern-Real, historia favorizon gjermanët Bayern Mynih dhe Real Madrid janë përballur shpesh me njër-tjetrin në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve dhe më saktë k
Mund t'ia dalim edhe me Realin Bayern Mynih sipas të gjitha gjasave në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve do të ballafaqohet me Real Madrid, ndonëse m
Marseja shpreson: Nuk kemi ardhur në Mynih për turizëm Skuadra e Olimpik Marsejës ka qenë shumë e turbulluar nga udhëtimi për në Mynih. Problemi ka ndodhur në aeroportin e Mar
Bayern Mynih i afrohet kreut Bajerni i Mynihut ka arritur të përfitojë nga hapi fals i Borusias një ditë më parë dhe ka marrë tre pikë të vlefshme pë
Statistika rreth Bajern Mynih-Real Madrid - 9 herë janë ndeshur mes tyre Bajerni dhe Reali në Mynih, prej të cilave gjermanët kanë fituar 6, barazuar 1 dhe humbur
11 ndeshje në 43 ditë, "shtrydhet" Bayern Mynih Pjesëmarrja në tre kompeticionw, si në Champions League, Bundesligë dhe finalen e Kupës së Gjermanisë ka vështirësuar së
Ribery: Dua të plakem te Bayern (VIDEO) Franck Ribery dëshiron të mbyllë karrierën të Bayern Mynih. Mesfushori francez e ka konfirmuar këtë lajm në një intervis
Bayern Mynih mbërrin në Marsejë Bajerni i Mynihut ka arritur në Marsejë, ku të mërkurën në mbrëmje do të luajë ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së K
Altin Lala pranë Bayern Mynih Prestigjiozja “Bild” jep lajmin e bujshëm se gjigandët e Bayern Mynih janë në negociata për të firmosur me mesfushorin v
Gomez, "SuperMario" i Bayern Mynih “Ndeshja e fundjavës ishte shumë, shumë e rëndësishme për ne, pasi tregoi tendencën e duhur dhe ktheu besimin tek publik
Rikthehet Bayern Mynihu i vërtetë Numrat flasin vetë: 23 gjuajtje në portë, 13 goditje këndi, 61% zotërim topi, por mbi të gjitha rezultati 7-1. Këto janë
Bayern përgatit Revolucionin (FOTO LAJM) Menaxheri i Bayern Mynih, Christian Nerlinger është fokusuar te përforcimet për sezonin e ardhshëm, në mënyrë që trajner
Heynckes, dy javë kohë për të shpëtuar veten Rezultatet e dobëta të arritura në ndeshjet e fundit kanë vënë në pikëpyetje qëndrimin e trajnerit të Bajernit të Mynihu
Sot, 40 vjet nga tragjedia e Mynihut Duket e vështirë që të besohet se kanë kaluar 40 vjet. Ata sportistë izraelitë që i mbijetuan sulmit terrorist në Olimpi
Borussia M'gladbah, mbrojtja më e mirë në Europë “Mbrojtja fiton tituj”, kështu është shprehur trajneri i Bayern Mynih, Jup Heynckes. Por, lind pyetja se cili ekip ka mb