999 rezultate për

mozzik

Çifti zvicerian: Atje ishte edhe Mozzik Çifti zviceran ka treguar edhe për takimin me partnerin e Loredanës, Mozzik. Petra, 52 vjeçarja zvicerjane që ka akuz
Çifti zvicerjan tregon takimin me Mozzik Petra, 52 vjeçarja zvicerjanë që ka akuzuar Loredanën së i ka marrë 900 mijë franga bashkë me vëllezërit e saj ka tregua
Luks i çmendur, të gjitha makinat milionëshe të Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM) Loredana u arrestua ditën e djeshme në apartmentin e saj pasi dyshohet se është përfshirë në një mashtrim bashkë me vëll
“A flet serbisht?”, Mozzik jep përgjigjen që i bëri të gjithë krenarë Mozzik prej kohësh ka marrë frenat në treg dhe po can edhe në skenat ndërkombnëtare me hitet e tij. Ai është tepër ak
Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë H
Mozzik e godet me shuplaka gojës Loredanën (VIDEO) Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm. Ata janë ndër çiftet më të pëfolura të estradës. Loredana
Kjo është videoja më e ëmbël që do të shihni sot (VIDEO) Pak e kishin menduar se do të ndodhte kaq shpejt, por Mozzik është bërë baba i një vajze të mrekullueshme. Që prej di
"Shqiptarët i'a mjelin c*cat Evropës", Mozzik shpërthen ndaj revistës zviceriane Revista zviceriane "Weltëoche" ditën e djeshm bëri një sulm të drejtpërdrejtë kundër shqiptarëve ku si shembull merrte d
Loredanën e zë "belaja" një muaj pas lindjes së Hanës (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë. Ata, rreth një muaj më parë, janë bërë
Mozzik dhe Loredana tregojnë si nisi historia e tyre e dashurisë Reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Ata bënë buj
Reperi shqiptar thumbon keq Mozzikun dhe Loredanën I ftuar së fundmi në emisionin "Sevenbizz" ishte reperi më i ri i "On Records", Read, i cili ka thumbuar publikisht çift
Mozzik publikon imazhin e ëmbël të vajzës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik, duket se është shumë i lidhur me vajzën e tij të sapolindur, Hanan. Gjatë këtyre javëve Moz
Të dy shpërthyen në lotë, Mozzik dhe Loredana tregojnë si e pritën lajmin e ëmbël (VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas Mozzik dhe Loredana u bënë për herë të parë prindër me ardhjen në jetë të vajzës së tyre
Mozzik publikon foto me të bijën, emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Reperja, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik jan ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ata pak vetëm pak di
U bë baba për herë të parë, Mozzik poston foton e vajzës Mozzik tregon se ende është në emocionet e përjetimit më të ri. Ai është bërë baba para tre ditësh, ndërsa Mozzik duk
Mozzik bëhet baba për herë të parë, poston foton e së bijës Reperi i njohur, Mozzik është bërë baba i një vajze me emrin Hana. Vetë këngëtari publikoi foton e një pjese të portr
Mozzik sjell hitin e ri "Gheto" (VIDEO) Kishte kohë që kishte paralajmëruar se do të vjen me një videokëngë të re para fansave. Dhe Mozzik, ka publikuar proj
Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
Së shpejti prindër! Loredana konfirmon më në fund shtatzëninë A e dini se reperi i njohur nga Kosova Mozzik mbush sot vetëm 23 vjeç. Në ditën e tij të lindjes Mozzik bëri një urim
Loredana ia bën "8 me 2" Mozzik: Asnjë femër tjetër! Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana, lançuan bashkëpunimin e tyre të parë.