999 rezultate për

michelle

Ish-presidenti Bush flet për herë të parë për marrëdhënien me Michelle Obamën (FOTO LAJM) Ish-presidenti i SHBA-ve, George W Bush ka folur për herë ta parë për marrëdhënien e tij me Michelle Obaman. "Ajo e
Çifti Obama, libër me kujtimet nga presidenca që do të kushtojë miliona dollarë Ish-presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle Obama kanë bërë marrëveshje me “Penguin Random H
Dedikimi romantik i Barack Obamas për bashkëshorten Michelle në Twitter (FOTO LAJM) Barack Obama është rikthyer llogarinë e tij në "Twitter" pasi mori një pushim nga rrjetet sociale, për të uruar bashkësh
A do e mbajë dot Melanie Trump premtimin për amanetin e Michelle Obama? Zonja e Parë e SHBA-ve, Melania Trump, ka thënë se ka në plan të mbajë kopshtin e famshëm të perimeve të Michelle Obama
Fytyra e Michelle kthehet në përfaqësuesen e ndjenjave të amerikanëve (FOTO LAJM) Ekziston një shprehje që një foto vlen sa një mijë fjalë, – dhe kjo gjen vlerë në momentin kur Melania Trump, i dorëzon
Çasti më i bukur i Barack dhe Michelle Obama-s gjatë përurimit Edhe pse qëndrimi i tyre në Shtëpinë e Bardhë përfundoi, ish-presidenti Barack Obama dhe ish-zonja e parë Michelle Obama
Fjalimi prekës i Barack Obamës, ja si u mbyt në lotë Michelle dhe vajza e tij (VIDEO & FOTO) Barack Obama i cili mbajti fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në
Michelle Obama në fjalimin e saj të fundit: Shpresoj të ju kem bërë krenarë! (VIDEO) Michellle Obama e pati të vështirë të përmbante emocionet në fjalimin saj të fundit si Zonja e Parë e Shteteve të Bashk
Çifti Obama bën urimin e fundit të Krishtlindjeve nga Shtëpia e Bardhë (VIDEO) Presidenti amerikan Barack Obama dhe Zonja e Parë, Michelle Obama, i uruan amerikanëve gëzuar Krishtlindjen, në të fundi
Barack dhe Mishelle Obama rrëfejnë ditët e fundit në Shtëpinë e Bardhë Më 1 dhjetor, në Dhomën e Kuqe të Shtëpisë së Bardhë, Barak dhe Michelle Obama u ulën me kryeredaktoren e revistës “Peop
Michelle Obama: Me zgjedhjen e Trump, amerikanët kanë humbur shpresën Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama vazhdimisht ka përcjellë mesazhe për shpresë, gjatë fushatë
"Majmun në taka"? Ofendojnë rëndë Michelle Obamën Drejtoresha e një organizate dhe një kryebashkiak në një qytet të vogël në West Virginia, kanë ofenduar rënë Zonjën e Pa
Ky është fjalimi i “famshëm” që Melania Trump i kopjoi Michelle Obamas (VIDEO) Melania Trump do të vendoset së shpejti në Shtëpinë e Bardhë për të zënë vendin e Michelle Obamas. Por, bashkëshortja
Trump “shënjestron” Michelle Obamën Kandidati republikan për presidencën, Donald Trump ka nisur një sulm të rrallë edhe pwr tw, ndaj zonjës së parë, Michell
Balotelli i "çmendur", pëlqen gruan e Obamës (FOTO) Çuditë e Mario Balotelli s’kanë të ndalur. Këtë herë sulmuesi italian nuk ka bërë ndonjë incident në fushën e lojës. Ai
Odeta Nishani takohet me Michelle Obama-n në New ­York Zonja e Parë e Shqipërisë, Odeta Nishani ndodhet në New York, së bashku me presidentin Bujar Nishani, në sesionin e 71-t
Çifti Obama pozon për revistën Kopertina e revistës “Essence Magazine”, e muajit tetor, i dedikohet Presidentit Barack Obama dhe bashkëshortes së tij M
"Carpool Karaoke"/ Michelle Obama si kurrë më parë (VIDEO) Zonja e parë, Michelle Obama ka marrë pjesë në karaoken më të famshme televizive "Carpool Karaoke" me James Corden. N
Michelle Obama shkëlqen, këndon “Single Ladies” (VIDEO) Zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama është shquar për shpirtin protagonist. Ajo ka dhënë një shfaqje të shkëlqyer
Shokon Bush, vallëzon në shërbimin përkujtimor në Dallas (VIDEO) Gjatë interpretimit të himnit kombëtar, ish-presidenti George Bush së bashku me bashkëshorten në një krah dhe ngjitur ki