999 rezultate për

meda

Almeda e zhgënjyer nga Dancing With The Stars: Më turpëruan me Tolgën Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing W
Bashkëshorti i Almeda Abazit mbërrin të Tiranë! (FOTO LAJM) Modelja dhe moderatorja e njohur me origjinë shqiptare, Almeda Abazi, së fundmi ka ardhur pranë publikut shqiptar si pre
Almeda Abazi shndërrohet në aziatike, i habit të gjithë Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Rezultoi pozitiv tek testi i dopingut, Usain Bolt i hiqet një medalje ari Atleti xhamajkan, Nesta Karter ka humbur apelin e tij në CAS kundër vendimit për t’i hequr medaljen e artë skuadrës së X
Mamaja e Almeda Abazit përfundon në spital (FOTO LAJM) Almeda Abazi, aktorja dhe modelja e njohur shqiptare që jetën e ka ndërtuar në Turqi. Tashmë ajo është moderatore ed
Medalje e artë për xhudisten Erza Muminoviq Përfaqësuaesja e Kosovës në sportin e xhudos, Erza Muminoviq ka fituar medaljen e artë në Kupën Panamerikane që u mbajt
24 medalje për nxënësit e kolegjit "Jahja Kemal" në Shkup Dhjetë medalje argjendi, 14 bronzi dhe 4 mirënjohje në 9 kategori (programim, arti kompjuterik, kontrollit hardware, leg
Aktori i njohur turk do të vijë në Shqipëri Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi prej pak kohësh është vendosur në Tiranë ku është bërë pjesë e spektaklit “Dancing ëith
Gjithnjë e buzëqeshur, si është veshur Almeda në netët e DWTS (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Almeda Abazit i drejtojnë armën? (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". G
"Kërcënon" moderatorja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për
Almeda për lidhjen me Tolgën: Jam grua e martuar dhe amvisë Tolga dhe Almeda janë një cga ciftet më të komentuara në botën e shoëbizit turk dhe atij shqiptar. Së fundmi Almeda d
Haradinaj ndan "Medaljen e Skënderbeut" Në 20 vjetorin e rënies të Ilir Konushevcit, kryeministri Ramush Haradinaj ka nderuar babanë e dëshmorit me “Medaljen e
Almeda e çmendur pas Tolgës, reagimi për foton e aktorit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë pak kohë më parë me aktorin turk Tolga. Tashmë ajo është prezantuese e DWS, prandaj
Almeda dhe Tolga publikojnë fotot e reja (FOTO) Aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan Saysiman kanë realizuar një set fotografik shumë të bukur për n
Ana tjetër e medaljes, bizneset shqiptare nuk janë gati të përballen Anëtarësimi në BE mbështetet në tre parime të përcaktuara në Këshillin e Kopenhagës në vitin 1993, një prej të cilëve ës
Njëra më e bukur se tjetra! Almeda na prezanton kushërirën (FOTO LAJM) U rikthye në Shqipëri si prezantuese e edicionit të ri "Dancing ëith the stars". Almeda Abazi, aktorja dhe modelja e
Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Tel Aviv Nora Gjakova është kurorëzuar me medaljen e artë në Kampionatin Europian të Xhudos që u zhvillua në Tel Aviv. Xhudist
Koreani i Tottenhamit detyrohet nga shteti i tij që të fitojë medalje ose të bëjë ushtrinë Sulmuesi i Tottenhamit, Song do të vuajë nga lojërat aziatike që do të nisin më 11 gusht. Heu Song Minit me shumë mundës
Ermal Mamaqi akuzon publikisht Almeda Abazin: I more emisionin gruas time Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi është bërë emër shumë i komentuar për mediet rozë nga koha kur u lidh me Tolgahan Sayi