999 rezultate për

makinat

Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të
Makinat shoshë, dërgohen me urgjencë në spital dy të plagosur Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur tek mbikalimi i Rinasit. Me datë 19.08.2020, rreth orë
U desh një "kurban", kalojnë më në fund të gjitha makinat në Kakavijë: Rregullat e reja nga sot Ka perfunduar pak minuta pas mesnatës së 16 gushtit kalimi ne anën greke i të gjitha makinave që prisnin prej ditësh në
Prej orësh në radhë, qytetarët dalin nga makinat në Kakavijë (VIDEO) Radhët e gjata në Kakavijë për shkak të kontrollit nga pala greke për të shmangur përhapjen e Covid 19 kanë lënë në prit
Makinat bëhen copë në Fier-Levan Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në pam
Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona
Tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës: Makinat sipër njëra-tjetrës Tre aksidente të njëpasnjëshme janë regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nuk dihet nëse ka të
Arrestohet polici i burgjeve pasi furnizoi makinat e fisit me lekët e shtetit Një polic burgu ka rënë në pranga pasi ka abuzuar me detyrën. Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka vënë
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? (FOTO LAJM) Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Përplasi makinat me radhë, gruaja del nga Benzi dhe kërcen me bikini në rrugë (VIDEO) Disa pamje të pazakonta janë filmuar në Spanjë. Një grua ka përplasur makinën me disa automjete të tjera dhe më pas k
Aksident në Tiranë, makinat përplasen kokë më kokë Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku dy makina janë përplasur kokë më kokë. Ngjarja e r
Makinat bëhen përshesh, plagosen burrë e grua dhe foshnja 2 muajsh Burre e grua dhe foshnja e tyre dy muajsh janë plagosur pasi makina me te cilen udhetonin u perplas me nje tjeter automj
Makinat të cilat kanë më së shumti probleme teknike (FOTO LAJM) Ka 250 probleme për çdo 100 makina të reja elektrike Tesla, sipas një studimi të cilësisë në SHBA. Tesla dështoi plot
Kontrolle edhe në rrugë, makinat nuk do të kontrollohen më vetëm tek kolaudimi Një ligj i ri për qarkullimin e automjeteve dhe mjeteve i publikuar në Fletoren Zyrtare, parashikohet që krahas kontroll
Neritan Ceka përplaset me Zgarbin për Bylysin: Makinat? Mi dërgoi Rama! Pas deklaratës së Sgarbit se Bylysi është qytet grek, në studion e "OPEN" ka nisur një debat i ashpër. Vittorio Sgarb
Këto janë makinat më të pasigurta gjatë udhëtimeve (FOTO LAJM) Instituti amerikan i Sigurisë së Qarkullimit në Autostradë (IIHS) ka publikuar një studim që konfirmon se automjetet më
Drafti për amnistinë: Si do të deklarohen paratë, shtëpitë dhe makinat Ministria e Financave ka përfunduar draftin për amnistinë fiskale të njoftuar disa javë më parë nga kryeministri Rama, e
Policia e Shtetit bën lëmsh qytetarët: Pasi ndaloi makinat, urdhri i dytë rrëzon të parin! Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Makina hibride e sportive, zbulohen makinat që përdorin agjentët e SHISH në Shqipëri Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cfarë makine luksoze përdorin agjentët e SHISH, të jeni të sigurt se asnjë lloj pre
Makinat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes (VIDEO) Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po përdor vetura me qira me kosto më të lartë se vlera e shitjes. Kontra