999 rezultate për

majlinda

Studiuan në të njëjtën shkollë, ja çfarë thotë ish-drejtori për Bregun dhe Bashën Që pas publikimit të listave nga ana e PD, shumë zëra te kësaj partie u lanë jashtë listave. Gjë e cila ka shkaktuar
"O miss buzëqeshja, pse prite der tani...", komentuesi thumbon keq Bregun (FOTO LAJM) Majlinda Bregu shkoi një letër të gjatë publike pasi nuk u përfshi në listat e demokratëve për zgjedhjet e 25 qershorit
"Shpërthen" kandidati i Bashës: Majlinda Bregu e lidhur me PD-në vetëm për përfitime Fitim Zekthi, kandidat për deputet i Partisë Demokratike në Elbasan, ka reaguar sot në lidhje me deklarata e Majlinda B
Majlinda Bregu s'i ndahet Bashës: S’më largon dot nga PD Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu është shprehur e revoltuar ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim
Basha e përjashtoi, Majlinda Bregu shkruan letrën e lamtumirës Majlinda Bregu është një ndër 26 deputetët e PD të cilët janë lënë jashtë listës së dorëzuar mbrëmë nga Basha në KQZ.
Lista e PD, reagon Majlinda Bregu pas përjashtimit nga Basha Pas publikimit të listës së PD për zgjedhjet e 25 qershorit, ajo që ra më shumë në sy është mungesa e emrave të njohur t
50 mijë euro rryshfet, sa vite burg rrezikon gjyqtarja Majlinda Andrea Sot ka përfunduar shqyrtimi gjyqësor për ish-gjyqtaren Majlinda Andrea e akuzuar për korrupsion dhe vendimi përfundimtar
Majk bëhet baba? Majlinda Zeka lind djalë (FOTO LAJM) Modelja dhe ish e dashura e këngëtarit Majk, ka lindur djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në I
Pakti Rama-Basha, Majlinda Bregu bën një deklaratë të papritur Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Demokratike, ka reaguar edhe deputetja e PD-së, Majlinda Bregu në li
Marrëveshja e Bashës me Ramën, reagon për herë të parë Bregu Majlinda Bregu është një deputetet më me zë në Partinë Demokratike e cila ka qënë një ndër zërat më kritikë të Bashës.
Majlinda Bregun siç nuk e keni parë ndonjëherë (VIDEO) Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu mesa duket për një mbrëmje ka lënë mënjanë situatën politike në Shqipëri
Demokratja i përvishet sërish Majlinda Bregut: Bukëshkelur! Sherri mes dy deputeteve demokrate, Majlinda Bregu dhe Arbjola Halimit vazhdon, ndërkohë Halimi ka bërë në Facebook një
Ja për çfarë biseduan për 60 minuta negociatori amerikan me Majlinda Bregun Zv/Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee është takuar për rreth 60 minuta me deputeten demokrate, Majlind
Takimi me "rebelët" e PD, Topalli refuzon të ulet me Majlinda Bregun Amerikanët i kanë patur gjithnjë në vëmendje rrymat e ndryshme brenda partive të mëdha politike, duke i vlerësuar ato si
Kriza politike, zyrtari i DASH takon Majlinda Bregun Zëvendësndihmës¬sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee nesër mbërrin në Tiranë në një përpjekje të fundit për të g
"Shpërthen" ish -zv.ministri: Majlinda Bregu e para që duhet të largohet nga PD Ish- zv.ministri i Mbrojtjes Dritan Hila i ftuar në studion e lajmeve në Ora Neës, tha se deputetja e Partisë Demokratik
Dorëzohet Majlinda Bregu, shfaqet krah Bashës në protestë (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është një ndër figurat e Partisë Demokratike e cila ka kritikuar në masë Lulzim Bashën për bojkotin dhe r
14-vjeçarja u abuzua nga mësuesi, shpërthen Majlinda Bregu Pas ngjarjes së rëndë në Tiranë ku një mësues 63-vjeç ngacmoi seksualisht një 14-vjeçare, ka reaguar deputetja demokrate
A do ketë fatin e Blushit apo Mesila Dodës? Ja çfarë thotë Majlinda Bregu Deputetja kritike e PD-së, Majlinda Bregu ishte ditën e sotme e ftuar në kuadër të ciklit Formuet UET, dedikuar diskutim
Të gjithë u morën me Majlinda Bregun, por i patë këto pantallona të Ramës?! (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ishte dje në kuadrin e Ditës së Europës, për të cilën u organizua edhe një koncert në Kalanë e Gjiroka