999 rezultate për

lsi-se

Dhuna ndaj drejtueseve të LSI në Pukë, reagon kandidati i PS Kandidati i PS-së në Pukë ka reaguar pas akuzave të LSI-së për dhunë ndaj drejtueseve stë LSI-së në këtë rreth gjatë dit
Del videoja, flet nga spitali kryetarja e LSI-së në Fushë-Arrëz (VIDEO) Kryetarja e LSI-së në Pukë, Saimira Laçi dhe kryetarja e LRI-së, Romina Kuçi janë dhunuar ditën e sotme në Fushë Arrëz.
Dhunohet një tjetër përfaqësues i LSI-së në Fushë-Krujë Kjo e diel do të mbahet mend për Lëvizjen Socialiste për Integrim, teksa pas dhunës fizike të ushtruar ndaj kryetares së
Goditet kryetarja e LSI-së në Pukë: Na zunë pritë Kryetarja e LSI-së në Pukë, Saimira Laçi dhe kryetarja e LRI-së, Romina Kuçi janë dhunuar ditën e sotme në Fushë Arrëz.
Chris Brown te festa e LSI? Këngëtari i famshëm muzikës Hip Hop, Chris Brown ka pozuar në një foto bashkë me një person të dytë, duke mbajtur flamur
Rama i përgjigjet ashpër LSI-së: Të çmendur, çirren e bërtasin Kryeministri Edi Rama sot gjendej në Vorë në një takim elektoral, ku Rama ka sulmuar LSI-në dhe i është përgjigjur akuza
Rama pas deklaratave të Metës për armatosje: Më vjen turp nga çirrjet e tua! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratave të forta të ish kryetarit të LSI, Ilir Meta për armatosjen e popullit.
SHËNIM/ Paramilitarët e presidentit Ilir Meta e ka ashpëruar ndjeshëm gjuhën gjatë këtyre ditëve të fundit të fushatës duke arritur kulmin sot ku duket në n
Meta kërcënoi me armatosje të popullit, reagon policia Situata parazgjedhore është nxjehur keq në vend. Gjatë mesditës së sotme, presidenti i zgjedhur Ilir Meta u filmua në nj
Dhunimi i mbështetësit të LSI-së, Meta niset drejt Lezhës Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndw ku kryeplaku i një fshati në Lezhë, përfaqësue
Persona të maskuar rrahin aktivistin e LSI-së në Lezhë Kryeplaku i fshatit Rraboshtë në Lezhë, Gjovalin Gjini është sulmuar dje nga persona të paidentifikuar. Aktivisti i
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë përfaqësuesi i LSI-së në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku Kryetari i LSI-së për njësinë administrative Gjoroven, Krenar
Basha zbulon “sekretin”: Ja çfarë do t’u japë PS-së dhe LSI-së pasi të fitojë zgjedhjet (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha ditën e sotme ishte në Kuçovë ku prezantoi programin ekonomik të PD-së. Basha pyeti qytetarët
Ministri i LSI akuzon kandidatin e PS: Ja çfarë i bëri aktivistes sonë 18-vjeçare Ministri i Transporteve Sokol Dervishaj, me anë të një statusi në ‘Facebook”, ka akuzuar sot kandidatin e Partisë Socia
Mandija kërkesë ministrit të LSI-së: Këtë drejtor shkarkoje urgjentisht! Zëvendëskryeministrja e propozuar nga PD, Ledina Mandija i ka kërkuar ministrit të Tranporteve që vjen nga radhët e LSI,
“Shpërthen” Meta: Rama po i turret njerëzve të LSI-së t'i blejë me lekë krimi e droge Dhunimi i administratës publike dhe statusit të nëpunësit civile me shkarkime politike që po bëhen nga ministrat teknik,
Shqipëria shembull për Maqedoninë, një maqedonas në kabinetin e presidentit Meta Jy garantoj se do të keni përfaqësuesin nga bashkësia etnike dhe në kabinetin tim presidencial ndërsa si shef do kujdese
Kush janë demokratët që dhunuan simpatizantin e PS-së në Kavajë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Kavajë 3 të rinj demokratë kanë dhunuar një simpatizan të LSI-së për motive politike në Kavajë. Al
LSI ankimon vendimin e KQZ-së për numëruesin e tretë LSI ka ankimuar vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për sa i përket anëtarit të tretë të grupit të Numërimit të
U godit nga "horrat e PS", ky është anëtari i dhunuar i LSI-së (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur në Zharrëz të Fierit ku sipas kreut të LSI disa socialictë të cilët ai i quajti “horrat e PS-së” ka