999 rezultate për

libra

Kreu i PD në Librazhd dhe 5 simpatizantë procedohen nga Policia, tentuan të bllokojnë Ramën Ashtu siç është bërë traditë tanimë në çdo takim të kryeministerit Edi Rama nëpër qytetet e Shqipërisë simpatizantë dhe
Rama nga Librazhdi: Luli do marrë "noc rrokun" Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh ndaj kundërshtarit të tij politik Lulzim Basha duke nënvizuar se nuk do të
Makina humb kontrollin, plagosen dy persona në Librazhd Dy persona janë plagosur pasditen e sotme pas një aksidenti në aksin Librazhd-Përrenjas. Sipas informacioneve parapra
Ethet e arit përfshijnë Librazhdin! Gërmohet natën për të gjetur thesare Në fshatin Dardhë të Librazhdit, i listuar nga qeveria në 2018-n ndër 100 fshatrat turistikë që do të mbështeten ekonomi
Konjufca: Për librin e Thaçit u shpenzuan 1.2 milionë euro nga xhepat e qytetarëve Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Glauk Konjufca ka dhënë një sërë kritikash në drejtim të qeverisë
Emri Luçifer njihet si më djallëzori por ka një tjetër që është i tmerrshëm Të gjithë kemi menduar se emri me kuptimin më djallëzor është Luçifer, por jo është Valak. Thuhet se Luçifer do të th
Koscielny vendos ekulibrat kundër Manchester City-t (VIDEO) Koscielny vendos ekulibrat kundër Manchester City-t (VIDEO) Arsenali ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër Manchester
U kapën me 5 kg heroinë, gjykata merr vendimin për tre të arrestuarit Gjykata e Durrësit vendosi të lërë në burg tre nga katër personat e arrestuar nën operacionin “Vollga” në Tiranë. Të
I mbushur plot me lëndë të rrezikshme, autoboti përplaset me shkëmbin në Librazhd Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan. Raportohet se një drejtues mjetit ka humbur kontr
Aksident në Përrenjas-Librazhd, ish-zyrtari përplas këmbësorin me makinë Një këmbësor është përplasur mbrëmjen e sotme nga një automjet në Përrenjas-Librazhd. Mjëti mësohet s eka humbur kont
Rrëshqit në humnerë nga akulli mjeti me dy punonjës të Bashkisë Librazhd Një makinë me dy punonjës të Bashkisë Librazhd raportohet të ketë rënë në humnerë. Mjeti po shoqëronte një fadromë e
Familja nga Librazhdi kërcënon se do të hidhet nga pallati Një familje në Librazhd kënë kërcënuar se do të vetëflijohen, duke u hedhur nga kati i tetë i pallatit ku banojnë. Më
U ndalua me libra anti-shqiptar, Univeristeti i Gjirokastrës reagon ndaj Panajot Barkës Universiteti i Gjirokastrës së fundmi ka dalë në një deklaratë lidhur me ndalimin e pedagogut, Panajot Barka që jepte m
Si u fsheh ndalimi i Panajot Barkas, futi në Shqipëri 20 libra për "Vorio Epirin" Mbrëmjen e djeshme në hyrje të pikës së kalimit kufitar të Kakavijës, duke ardhur nga Greqia është ndaluar nga shërbimet
Skandal në Librazhd, lojtari i Sopotit rrëshket në zonë dhe arbitri akordon penallti (VIDEO) Këtë fundjavë që lamë pas, Sopoti dhe Gramshi e mbyllën 1-1 sfidën e javës së 11-të në grupin A të Kategorisë së Dytë. P
Messi me shokë mposhtin në transfertë PSV (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj PSV me rezultatin 1-2 në "Philipis Stadion". Ndeshja zhbllok
Aksion si në filma në Librazhd, plagosje dhe ndjekje nga policia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Librazhd. Një person është plagosur me armë zjarri në lokal në fshatin Kar
Shkëmbinjtë shemben mbi rrugë, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd Reshjet e shiut për gjatë natës në territorin e Elbasanit kanë shkaktuar dëmtime. Siç raportohet në mediat lokale, n
E rëndë në Librazhd, 25 vjeçari vret veten me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd. Një i ri vetëm 25-vjeç është vetëvrarë me cifte në fshatin Letëm. 25 v
E RËNDË/ Aksidenti i autobuzit me makinën, humb jetën 25-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan-Librazhd. Një autobuz me nxënës është përplasur me një au