999 rezultate për

levizjen

Braktisi partinë për kreun e Top Channel, Fevziu flet për lëvizjen e Blushit Pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ben Blushi do të emërohet "drejtor Ekzekutiv" në Top Channel. Pavarësisht se a
24 orë para protestës, Basha bën lëvizjen e radhës Ndërkohë që kanë mbetur vetëm 24 orë nga mbajtja e protestës së opozitës në Tiranë, Basha ka bërë lëvizjen e rradhës.
Deputeti i LDK-së thumbon Lëvizjen Vetëvendosje Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka folur për ‘skandalet’ e Qeverisë dhe deputetëve të kuvendi
Dimitrov zbulon lëvizjen e fundit të Shkupit dhe Athinës Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Dimitrov, deklaroi për “Reuters” se Athina dhe Shkupi do të formojnë
Këto janë zhvillimet më të fundit në Lëvizjen Besa I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin
Hazard vlerëson lëvizjen e Coutinhos Hazard ndjen se lëvizja e Coutinhos në Barcelonë dëmton Ligën Premier, pasi ishte ndër më të mirët e kampionatit. “Ës
Kasami i "shkel" syrin Zaevit pas sherrit tek BESA, pritet hyrja në qeveri Bilall Kasami, kryetar i lëvizjes Besa, mbrëmë ishte i ftuar në emisionin "Top tema" në televizionin Telmadeklaroi se pa
Bilall Kasami: E vërteta e shkarkimit tim, si do vijojnë zhvillimet në Lëvizjen Besa Mbrëmë në emisionin "Click plus" që transmetohet në Tv21 i ftuar ka qenë kryetari tashmë i shkarkuar i Lëvizjes Besa, Bi
Përçarja në Lëvizjen Besa, reagon kryetarja e forumit të gruas Hatie Etemi Në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp forumi i gruas dhe forumi rinor i Lëvizjes Besa në Tetovë ka kërkuar nga
Rikthehet në televizon? Sonila Meço bën lëvizjen e madhe (FOTO LAJM) U bë tashmë kohë që moderatorja e njohur Sonila Meço ka braktisur ekranin, aty ku ajo e gjen vetën më së miri. Por s
Deputeti Rexhaj thotë se nuk mbështet Albin Kurti Deputeti i Vetëvendosjes Arbër Rexhaj ka folur për gjendjen e krijuar në Lëvizjen Vetëvendosje. Në një shkrim në Face
Zaev, nuk përjashton mundësinë e bashkëpunimit me Lëvizjen BESA dhe VMRO-në Kryeministri Zoran Zaev nga foltorja e Kuvendit ka deklaruar se mbetet mundësia për bashkëpunim me gjitha partitë dhe at
Si ia mohoi Ilir Meta shtetësinë e Shqipërisë shqiptarëve të Kosovës Shqiptarët e Kosovës nuk kanë për t'ja falur lehtë Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta deklaratën se Shqi
Mjegull e dendur në Rrugën e Kombit, vështirësi në lëvizjen e automjeteve Sot qyteti i Kukësit është pushtuar nga një mjegull e dendur e cila ka sjellë probleme dhe vështirësi në qarkullimin e m
S’ka reciprocitet nga pala kosovare për targa dhe lëvizjen e lirë Qeveria e Kosovës nuk është duke e zbatuar masën e reciprocitetit me Serbinë, e cila ende nuk i njeh targat e Republikës
Abazi flet hapur ndaj Aida Dërgutit I drejtëpërdrejtë është deklaruar Boiken Abazi, sekretar i marredhenieve me jashtë dhe anëtar i kryesisë së Lëvizjes Vet
Aktivistët e VV-së kritikojnë Ismailin por ky i fundit u reagon ashpër Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Fisnik Ismaili ishte nga të paktët nga ky subjekt që i doli në mbrojtje deputetes Ai
Të gjitha rrugët e Klinës janë të kalueshme Bora që ka rënë mbrëmë e që ka vazhduar edhe sot në orët e hershme të mëngjesit, ka shkaktuar telashe në lëvizjen e auto
Paralajmërimi i patriarkut rus: Po lëvizim drejt fundit! Në një fjalim publik në katedralen kryesore të Moskës, Patriarku Kirill tha se shenjat nga Libri i Zbulesës tani janë të
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane Aleanca për Shqiptarët thotë se bashkëpunimi me Lëvizjen BESA në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale nuk cënon pjesëmarr