Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

leonora

Leonora Jakupi ndan me fansat mallin për të atin (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, me anë të një statusi në Instagram ka ndarë me fansat mallin që po ndjen për babain e saj të ndjerë. Kën
Leonora me një stil të ri (FOTO LAJM) Ajo është shquar gjthmonë për imazhin dhe këtë herë nuk ka haruar të jetë perfekte në fotot që ka pasqyruar në Instagram
Leonora: Jam e lumtur (FOTO LAJM) Këngëtarja Leonora Jakupi padyshim që është shquar për elegancën e saj. Në fotot që ka postuar së fundmi në Instagram, v
Leonora Jakupi: Të dua Drenicë! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka shprehur dashurinë që ka për vendlindjen e saj, Drenicën. Së fundmi, ajo në rrj
Leonora së shpejti me këngë të reja (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, së shpejti do të vijë me një projekt të ri. Këtë lajm ajo ka vendosur ta ndajë me miqtë dhe ndjekësit në
Vetëvendosje akuzon Leonora Jakupin si bashkëpunëtore në krim të organizuar Lëvizja Vetëvendosje ka lëshuar një akuza të rëndë kundër klëngëtares dhe ish-miss Shqipëirsë, Leonora Jakupi. Përfaq
Leonora, një kuzhiniere e shkëlqyer (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është treguar gjithmonë e kujdesshme me fotot që publikon në rrjetet sociale, e ndërsa postimi i radhës k
Elegancë nga Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi njihet për sharmin dhe elegancën e saj. Këngëtarja e mirënjohur ka postuar një foto në Instagram, ku shih
Laget Daut Haradinaj, nominon Lulzim Bashën, Erjon Veliajn, Leonora Jakupin (VIDEO) Edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj e ka pranuar sfidën me ujë të akullt, ose quajtur ndryshe si Ice Bucket Challenge
Leonora Jakupi me dhe pa grim (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka krijuar një bum komentesh në Instagram, teksa ka postuar një foto ku është e pa grimuar. Komentet kanë
Leonora jashtë skenës (FOTO LAJM) Këngëtarja Leonora Jakupi, mundohet që kur të dalë në skenë të shkëlqejë dhe gjithmonë i'a arrin qëllimisht. Në përditsh
Larg skenës, Leonora Jakupi shijon pushimet (FOTO LAJM) Kur flitet për këngëtaren Leonora Jakupi, gjithmonë përcjell ëmbëlsi dhe sharm. Kohët e fundit, ajo është bërë edhe më a
Fustan i kopjuar, pas Nora Istrefit pasohet me Leonora Jakupin (FOTO LAJM) Ja që jo vetëm Nora Istrefi kopjon Beyoncen, pasi edhe Leonora Jakupi, ka veshur një fustan identik me një modele. Tashm
Rebelohen artistët me Videofest 2014, triumfon Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka triumfuar duke tërhequr çmimin kryesor të Videofest 2014, për videoklipin e këngës “Vajza e Kojshisë”
Sukses pas suksesi, Leonora Jakupi shton klikimet (FOTO-VIDEO) Tre ditë më parë, Leonora Jakupi publikoi edhe projektin e saj të fundit “Ma ngat”, në bashkëpunim me Getoar Selimin.
Leonora me Getin, "Ma ngat" (VIDEO) Leonora Jakupi ka publikuar projektin e saj të ri, të titulluar “Ma ngat”. Kënga e punuar nga Getoar Selimi është nj
Leonora Jakupi entuziasmon fansat, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, së shpejti do të vijë me një këngë të re. Lajmin e ka përcjellë përmes Instagramit, ndërsa ka postua
Sonte koncert i madh në sheshin "Skëndërbej" të Shkupit Sonte në Shkup do të mbahet festivali "Netët e klipit shqiptar". Në të do të marrin pjesë më shumë se 25 këngëtarë n
Leonora ndryshon strategji, nis xhirimet me Getoar Selimin (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, me anë të rrjeteve sociale ka bërë me dije se ka nisur xhirimet e këngës së saj më të re, në bashkëpunim
Një foto nga Leonora Jakupi, falenderon mbesën (FOTO LAJM) Leonora Jakupi jo vetëm është një këngëtare e mirë, por ama dhe shumë joshëse. Pak ditë më parë, ajo ka postuar një foto