999 rezultate për

leon

Thiago Silva: Nëse Milan më do, atëherë Leonardo të vijë të bisedojë Kapiteni i Paris Saint Germain, Thiago Silva, i intervistuar nga mediat braziliane, ka rrëfyer aventurën e tij në Francë
Nëse Milani arrin Championsin, mban Bakayoko dhe ofron në skuadër një talent dhe një lojtar të madh Nëse Gennaro Gattuso ia del të kualifikojë Milanin në Champions League sezonin e ardhshëm “Elliot” sjell përforcime , s
Po na gënjejnë sytë?! Bleona Qereti bën të pabërën në Oscar (FOTO LAJM) Shumëkush mendon se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, duke kërkuar rrugët për famë ndërkombëtare. Zh
Revista e famshme shkruan për suksesin e Bleona Qerretiti Ditë më parë kënga e fundit “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanr
Bleona i heq të gjitha për Shën Valentin (FOTO LAJM) Belona Qereti di mirë se si të bëhet pjesë e mediave rozë. Ajo është një nga këngëtraet më të komentuar në rrjet Së f
Bleona ia përplas suksesin të gjithëve në fytyrë Bleona gjithmonë është gjykuar se ka folur shumë, por asnjëherë nuk ka pasur sukses në Amerikë. Por megjithatë ajo nu
Leonardo synon të afrojë telentin brazilian Pas blerjes së brazilianit Lucas Paqueta në merkaton e janarit, Milani po projekton një skuadër për të ardhmen ky po syn
Bonucci bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh nuk po luan me Juventusin, pasi është rikuperuar nga një dëmtim, por kjo kohë pushimi i ka shërbyer Leo
Kush është ish-speciali i i vrarë në atentat, në 2010 i ekzekutuan vëllain Pak minuta më parë në Tiranë është vrarë në një atentat ish-polici Arben Bilali, i cili ka shërbyer si pjestar i Forcave
Monaco rikthen në detyrë trajnerin Leonardo Jardim Monaco ka lëshuar një komunikatë zyrtare, duke e konfirmuar rikthimin e Leonardo Jardim në postin e trajnerit vetëm pas
Pas Bleonës, modelja shqiptare tregon se do të bëjë fëmijë edhe pa një burrë Bleona u gjykua shumë për faktin se ngriu vezët për të patur mundësinë për të patur fëmijë sepse nuk ka gjetur të duhuri
Bleonën e propozuan njerëz me pasuri përtej imagjinatës, por ajo i tha jo Mbrëmë në “Opinion,” të ftuarit tentuan të hidhnin dritë pyetjen e vjetër sa vetë monedha e parë: “A të bëjnë paratë të
Piatek kërkon Champions-in me Milanin, Leonardo jep vendimin për merkaton Krzysztof Piatek u prezantua në një konferencë për shtyp si lojtari më i ri i Milanit. Pranë tij ishin Ivan Gazidis, Pau
Habit Bleona: Kam blerë një gjë super të shtrenjtë për ta përdorur vetëm 1 herë Lirisht mund të quhet blerje e ‘çmendur’. Në intervistën e dhënë për Syri Kosova, Bleona Qereti ka treguar edhe për bler
Aktori i njohur injoron keq Bleonën dhe Çiljetën I ftuar në “Xing me Ermalin”, aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Xhevahir Zeneli i ka argëtuar të gjithë me hi
​Granit Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën Ylli me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për t
Ky është burri të cilit i thotë ‘PO’ këngëtarja e njohur shqiptare Këngëtarja Leonora Jakupi është përfolur prej shumë kohësh për lidhje dashuria, por çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë
“Kujton e ke bërë karrierë në Amerikë”, Bleona i kthehet ashpër fansit Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti jeton prej disa vitesh në Amerikë ku ka ndërtuar karrierën e saj at
Me trëndafil tek "zogu", Bleona tërbon rrjetin (VIDEO) Bleona Qereti si rrallëherë ka vendosur që këtë herë të këndojë në gjuhën italiane. Ajo ka guxuar me këngën “Si di no
Leonardo: Higuain duhet të punojë sa më shumë për këtë skuadër Drejtori i Milanit, Leonardo ka pasur fjalë kritike për Gonzalo Higuain, përderisa ka konfirmuar se ende nuk ka oferta f