999 rezultate për

kthim

Rikthimi i tifozëve në stadium në Serie A? Kryeministri i Italisë sqaron gjithçka Tema e rihapjes së stadiumeve kishte marrë zhvillim javët e fundit në Itali, me shpresën për të parë tifozët në tribuna
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë, kë
Tottenham tenton rikthimin e Eriksen Christian Eriksen i larguar në merkaton e janarit nga Tottenham tek Interi, nuk ka patur një ndikim të madh me skuadrën
Mbrojtësi grek i Arsenalit drejt rikthimit në Itali, mund të ndajë repartin me Rrahmanin Sokratis Papastathopoulos është shumë pranë rikthimit në Serinë A, pas dy sezonesh në Premier League ku ka mbajtur veshu
Sot 32 fluturime nga aeroporti "Nënë Tereza", apel pasagjerëve Sot janë konfirmuar 32 fluturime në destinacione të ndryshme nga aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Aeroporti Ndër
Anglia tenton rikthimin e tifozëve, Brighton – Chelsea me 2500 spektatorëve Chelsea zhvilloi sot një miqësore ndaj Brightonit. Në këtë takim gjeti golin e parë sulmuesi Timo Werner. Por vëme
Rikthimin e Bakayokos te Milano po e pengon vetëm kjo gjë Milani vazhdon të rinovojë mesfushën e tyre, pasi duket se është në avantazh me Interin për Sandro Tonali, ata janë në b
Risi dhe rikthime, Reja bën publike listën e Kombëtares (FOTO LAJM) Shqipëria është gati për Nations League. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja pritet të mbërrijnë në Shqipëri dhe të nisin
Zgjohuni! Mbaruan pushimet ju pret puna, si të përballoni rikthimin Problemi kryesor pas mbarimit të pushimeve është rikthimi në tryezën e punës. Rikthimi në një vend të mbyllur pas një
Çfarë është "sindroma e rikthimit" që përjetoni pas pushimeve që mbarojnë? Ekziston një armik i fshehtë që i pret pushuesit me t’u kthyer në qytet: ankthi. Sipas një studimi Italian, është një
Çfarë është "sindroma e rikthimit" që përjetoni pas pushimeve që mbarojnë? Ekziston një armik i fshehtë që i pret pushuesit me t’u kthyer në qytet: ankthi. Sipas një studimi Italian, është nj
Jo të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë! 25 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 27 gusht 2020. Në njoftim bëhet e
18 nxënës në klasë dhe orë të shkurtuara, zbulohet plani për rikthimin në shkolla Më 14 shtator, të gjithë nxënësit do të ulen në bankat e shkollës, nën kushte të rrepta sigurie, por kohëzgjatja e qëndr
Coutinho drejt rikthimit në Barcelonë, zbulohet biseda me Koeman Ronald Koeman ka filluar ta ndërtojë skemën që ka në kokë te skuadra e Barcelonës. Pasi ia bëri të ditur, Luis Suarezit
Qytetarët e Kosovës kërkojnë kthimin e nxënësve në shkolla, kundër mësimit online Edhe pse kanë mbetur vetëm 1 javë për fillimin e vitit shkollor, MASH nuk ka vendosur ende se si do të mbahet ky proces.
Nuk e bindi Juventusin, Ramsey drejt rikthimit në Premier League Me ardhjen e Pirlos, Juventusi do të jetë një kantier i vërtetë ku priten afrime dhe largime në skuadër. Aaron Ramse
UEFA konfirmon planin "pilot" për kthimin e tifozëve në stadium UEFA ka konfirmuar sot se ndeshja e SuperKupës së UEFA më 24 shtator që do të mbahet në Budapest do të jetë një test për
Venko Filipçe paralajmëron kthimin e orës policore Rikthimi i orës policore, mbyllja e shkollave, objekteve hotilerike si dhe masa tjera restriktive ka paralajmëruar për p
Mjeku i Sanatoriumit fiton betejën me COVID-19, Shefja e Reanimacionit ka një apel për të gjithë Mjeku anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi ka fituar betejën me COVID-19. Lajmin e ka dhë
Si ta menaxhojmë stresin gjatë pushimeve dhe rikthimin në punë Gjatë pushimeve ne nuk jemi të lirë nga stresi dhe menaxhimi i tij ndonjëherë është me të vërtetë i komplikuar. Shpesh n